Systemy alarmowe

monit6Monitoring IP i systemy alarmowe oraz cechy które posiada kilkukrotnie wyprzedzają techniką konwencjonalne kamery analogowe. Świetna jakość obrazu, lepsza instalacja oraz mniej awaryjna praca to najważniejsze cechy najnowocześniejszego systemu kamer przemysłowych. Kompletna instalacja opiera się na technologii elektronicznej oraz wykorzystuje kamery o rozdzielczościach HD i FullHD.

Dzięki temu otrzymujemy nieporównywalnie wyraźniejszy i lepszy obraz niż w tradycyjnym monitoringu analogowym. Jeżeli chodzi o korzystanie z podglądu monitoringu przez Internet, to oba, zarówno cyfrowy jak i analogowy, posiadają tę funkcję. Kamery nie grają tu konkretniejszego znaczenia, bowiem wszystko uzależnione jest od rejestratora. W ten sposób uzyskujemy dostęp do obserwacji ochranianego lokalu z każdego miejsca na świecie i o dowolnej porze.

Osiągalny jest też podgląd w takich akcesoriach jak iPad bądź iPhone i innych mniejszych urządzeniach mobilnych oraz telefonach. Jedyne czego wymagamy to dostęp do Netu lub właściwa aplikacja. Należy mieć na uwadze natomiast fakt, że przy monitoringu internetowym ważna jest szybkość łącza i transferu danych. Przy niewielkim sygnale istnieje duże prawdopodobieństwo ograniczeń w odbiorze sygnału lub całkowite jego uniemożliwienie.

Zwłaszcza przy monitoringu megapixelowym obserwacja kamer przy pełnej prędkości oraz rozdzielczości może wymagać ograniczenia ilości klatek na sekundę bądź ograniczenia widoku kamer do jednej sztuki.Możliwość podglądu kamer przez Internet to niewątpliwie komfort oraz większe zabezpieczenie pracy oraz spokój właściciela instalacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz